Aktuális információk

1. Fotó-pályázat

Kedves Mindenki!

Tegnap lezárult a gyermek természetfotós pályázat beadási időszaka. Összesen 263 fantasztikus alkotás érkezett!

Aki valamit esetleg hiányosan vagy nem jó formátumban küldött be, azokat e-mailben kérjük a pótlásra, javításra. A fényképek a hiánypótlások után kerülnek a zsűrihez.
Az már most látható, hogy a pályázat elérte célját. Kivétel nélkül az összes beérkezett fotó arról tanúskodik, hogy a gyerekeknek kivételes érzékük van a minket körülvevő sok apró csoda felismerésére. Minden olyan pillanat megéri a befektetett munkát, amit gyermekeink a természet közelségében töltenek ezeknek a csodáknak a megfigyelésével.

Köszönjük szépen a pályázó gyermekeknek és az őket ebben segítő, támogató szülőknek!

2. Volán bérlet árusítása az iskolában: október 26-án (pénteken). Pontosítás várható.

3. Az étkezési kedvezményt igénylő lapokat kérjük kitöltve visszahozni. Nyilatkozni az idei évről szükséges.

4.  Az iskola szociális segítője:

Koncz Judit Zsuzsanna
Városi Napos Oldal Szociális  Központ
Pilisvörösvár, Rákóczi út 5

Tevékenységének a leírása itt olvasható. Elérhetőség és fogadóóra később várható.