Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2097 Pilisborosjenő, Fő út 1.
OM azonosító: 032457

Mobil: 06-30-599-8853, 06-30-641-9889

Igazgató: Dienes Dóra

Igazgatóhelyettes: Jávor Csaba (általános iskola)

Igazgatóhelyettes: Varga Mária (zenei tagozat)

Programjainkról a Facebook-on is tájékozódhat: https://www.facebook.com/pbjiskola/

e-mail cím: iskola@altisk-pbjeno.sulinet.hu

Ki olvas minket

Oldalainkat 11 vendég és 0 tag böngészi

Kedves Szülők!

A kormány 2021. március 6-án megjelent határozata alapján mégis lesz ügyelet az iskolákban, amennyiben a szülő munkavégzés miatt nem tudja megoldani az otthontanulást. Ennek ismeretében kérem, hogy sürgős intézkedés végett vasárnap 17 óráig jelezzék az ügyeleti kérelmüket a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. Ügyeletet 07:30-17:00-ig biztosítunk. Ebédről hétfőn még nem tudunk gondoskodni, erre vonatkozó kérelmüket jelezzék, a váratlan helyzet miatt hétfőn születik a lehetőségről döntés. 
Mellékelten küldöm a határozatot, üdvözlettel: Dienes Dóra intézményvezető 
EMMI határozat                  Gyermekfelügyeletről