Érdi Tankerületi Központ

2030 Érd, Alispán utca 8/A.
Tel.: +36 (23) 520-616


Tankerületi Igazgató: Sárközi Márta

Szakmai igazgatóhelyettes: Pató Anna Mária

Gazdasági igazgató: Kelemenné Papp Annamária



ÜGYFÉLFOGADÁSI REND:
HÉTFŐ:13.00-16.00
SZERDA 8.00-12.00 és 13.00-16.00
PÉNTEK 8.00-10.00


Tankerület intézményei:

Biatorbágy
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágyi Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola
Budajenő
Budajenői Általános Iskola
Budakeszi
Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola
Budakeszi Nagy Sándor József Gimnázium
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Budaörs
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Kesjár Csaba Általános Iskola
Leopold Mozart Alapfokú Művészeti Iskola
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium

Diósd
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú
Művészeti Iskola

Érd
Lukin László Alapfokú Művészeti Iskola
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
Érdi Bolyai János Általános Iskola
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érdi Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Intézmény
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érdligeti Általános Iskola

Herceghalom
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Nagykovácsi
Nagykovácsi Általános Iskola

Páty
Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Perbál
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola

Pilisborosjenő
Pilisborosjenő Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
Iskola

Piliscsaba
Piliscsabai Jókai Mór Általános Iskola

Pilisjászfalu
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola

Pilisvörösvár
Pilisvörösvári Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola

Pilisszántó
Pilisszántói Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola

Pilisszentiván
Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Solymár
Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú
Művészeti Iskola

Sóskút
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola

Százhalombatta
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombattai Alapfokú Művészeti Iskola
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos
Általános Iskola
Százhalombattai Körösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola

Tárnok
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola

Telki
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Tinnye
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola

Törökbálint
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Szőnyi Erzsébet Alapfokú Művészeti Iskola
Zimándy Ignác Általános Iskola

Üröm
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola)

Zsámbék
Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola