E-kréta

Elektronikus ellenőrző (általános iskola)

Elektronikus ellenőrző (zeneiskola)

Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2097 Pilisborosjenő, Fő út 1.
OM azonosító: 032457

Mobil: 06-30-599-8853

Igazgató: Dienes Dóra

Igazgatóhelyettes: Mikolay Ágnes (általános iskola)

Igazgatóhelyettes: Varga Mária (zenei tagozat)

Programjainkról a Facebook-on is tájékozódhat: https://www.facebook.com/pbjiskola/

e-mail cím: iskola.pbjeno@gmail.com

Ki olvas minket

Tisztelt Szülők, kedves Úszók!

Sajnálattal értesítek mindenkit, hogy 2022. szeptemberében nem tud elindulni a Római Teniszakadémián az úszásoktatás szerdánként. A megemelkedett rezsiköltségek miatt az uszoda szeptember 15.-étől kénytelen bezárni. Terveik szerint leghamarabb 2023. tavaszán nyit ki. Alább olvashatják az RTA közleményét:

Kedves Vendégeink, Úszótanfolyamosok!

Sajnálattal tudatjuk, hogy USZODÁNKAT 2022. szeptember 15-én ideiglenesen BEZÁRJUK, ezért az úszótanfolyamokat már  nem  hirdetjük meg.

A mai napon (2022.08.26) megkapott gáztarifánk az eddigi  17-szerese, ami kitermelhetetlen.

A döntés meghozatala számunkra nagyon nehéz volt, de sajnos nem tudjuk ezt az energiamennyiséget más, olcsóbb energiaforrással pótolni.

Reménykedünk a számunkra pozitív változásban. Tavasszal, nyár elején biztosan nyitunk!

Bérletet kiadni már nem tudunk, a felnőtt belépő ára szept.1-től 3.000,- Ft.

Megértésüket és eddigi bizalmukat köszönjük!

Római Teniszakadémia  vezetőség