E-kréta

Elektronikus ellenőrző (általános iskola)

Elektronikus ellenőrző (zeneiskola)

Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2097 Pilisborosjenő, Fő út 1.
OM azonosító: 032457

Mobil: 06-30-599-8853

Igazgató: Mikolay Ágnes

Igazgatóhelyettes: Krémer Csilla (általános iskola)

Igazgatóhelyettes: Varga Mária (zenei tagozat)

Programjainkról a Facebook-on is tájékozódhat: https://www.facebook.com/pbjiskola/

e-mail cím: iskola.pbjeno@gmail.com

Ki olvas minket

Kedves Szülők!

A Kevély DSE délutáni sportfoglalkozásairól itt az iskola honlapján, a DSE menüpont alatt találnak információkat. (Balra, sárga felület utolsó menüje: KEVÉLY DSE KOSÁRLABDA )

Kosárlabda csoport indul

• Kosárpalánta néven az 1-2. osztályosoknak;
  • Kenguru Kupás csapat néven a 3-4. osztályosoknak;
  • U12-es csapat néven a 2013-as (2014-es) születésűeknek;
  • U13-as csapat néven a 2011/12-es születésű fiúknak és lányoknak.

Kellő számú jelentkező esetén indul egy Röplabda csapat és/vagy egy Kézilabda csapat is.

Az első edzéseket már ezen a héten SZERDÁN elkezdem, vagyis ezen a napon várom a 3-4. osztályos gyerekeket kipróbálni, illetve akik már tavaly is jártak, folytatni a kosárlabdát, valamint az U13-as csapatot is a meghirdetett időben!

A röplabdásokat még személyesen keresem meg, nekik csak a jövő héten HÉTFŐN indul az edzés.

A tavalyi Kengurus csapat idén U12 néven már szeptember 3-án, kedden 16:30-kor megkezdi az edzéseket! Ide várom a 2013-as, 2014-es születésű, elsősorban ötödikes és az érintett hatodikos fiúkat, lányokat! Találkozunk holnap!

Felszerelés mindenki számára: az iskolai testnevelés felszerelés tökéletesen megfelel! A legfontosabb a tiszta benti cipő! Kulacs mindenkinél legyen!

Feri bácsi